Geleceğin Dilini Konuşuyoruz

En büyük yatırımlarımızı Ar-Ge üzerine yapıyor, teknolojinin geleceğini anlamaya çalışıyoruz ve bu yönde hazırlanıyoruz.
Bizler geleceğin dilini konuşuyoruz.

TT TEKNOLOJİ

TOUCH TO TECHNOLOGY…

TT NEDiR?

TT TEKNOLOJİ:

TOUCH TO TECHNOLOGY…

“Düşünüyoruz; o halde en iyisini tasarlarız!”

“Kaliteli ve en iyi teknolojileri ulaşılabilir fiyatlarla sunma” ilkesiyle 2014 yılı son çeyreğinde çıktık yola. Polosmart markasını hayata geçirerek, ilk etapta akıllı saatler ve giyilebilir teknolojiler, sonrasına da mobil aksesuvarlar, IT aksesuvarları ve gaming ürünleri sunarak, “tüketicinin en çok tercih ettiği teknoloji markalarından” biri olma ayrıcalığına eriştik.

Türkiye’nin lider teknoloji perakendecisi TEKNOSA ile el sıkışıp, 2015’ten itibaren akıllı saatler, 2017’den itibaren de özel markalı diğer ürünleri, tüketicileri için keşfetmeye ve üretmeye başladık.

İmza attığımız iki özel markanın Teknosa’nın ilk private label’leri olması ve ülkemizde teknoloji ürünleri kulvarında öncülüklere liderlik etmesi, TT Teknoloji’nin mevcut başarısının da motivasyon kaynağı oldu.

Polosmart markamız ile pek çok “ulaşılabilir” teknoloji ürünü sunarken akıllı saat piyasasında da ilk sıralardaki yerimizi aldık!

Kendi geliştirdiğimiz yüksek teknolojili ürünlerimizi “Polosmart” ve “Corby Drones” markalarıyla sunduk; “kolay kullanılabilen drone’lar” ile Türkiye’de pazar lideri olduk.

Türkiye’deki ulusal ve uluslararası zincir mağazalarla çalışan firmamızın Polosmart ve Corby Drones markalı ürünlerini, tüketici ile Teknosa, BİM, A101, Carrefour, Migros, Gratis, D&R ve online pazar yerlerinde buluşturarak, “yüksek kaliteli teknoloji ürünleri bir servete mal olmamalı” ilkesiyle binin üzerindeki ürünümüzü, 10 milyonun üzerinde kişiye ulaştırdık.

Çin’deki lojistik merkezimiz ve ekiplerimizin gücü sayesinde, yeni ürün araştırma-geliştirme ve üretim süreçlerini titizlikle takip etme avantajımızla,

Türkiye Lider Marka Ödülleri’nde “Yılın Teknoloji Ürünleri” markası ve

TOBB’un “Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 12. Firması” seçilmekten mutluluk duyduk.

ÇOĞUNLUKLA DA DENİLDİĞİ GİBİ; “BAŞARI TESADÜF DEĞİLDİR!”

ARGE

Hayatınızı iyileştiren giyilebilir akıllı teknolojiler tasarlıyor, üretiyor ve geliştiriyoruz. Benzersiz tasarımlarımızla iş ve oyun dünyanıza yeni bir yelken açıyoruz. Tüketici ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda, tüketicinin tarzı ve bütçesine en uygun ürünleri üretmeyi ve pazara sunmayı hedefliyoruz. Akıllı teknoloji alanında sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanda ihtiyacımız olan tüm yenilikleri takip etmeye ve bunları tüketicilerin kullanımına daha uygun şekilde tasarlayıp üretmeye çalışıyoruz. Yenilikçi anlayış ve heyecan uyandıran ürünlerimizle akıllı giyilebilir teknoloji alanında yaşam kalitenizi maksimuma ulaştırmayı hedefliyoruz. TT Teknoloji için “Gelişim ve Değişim”; önce kendimizden başlayarak sürekli gelişime ve yeniliğe yatırım yapmak, öğrenme ve paylaşma değerleri ile sürekli daha ileriyi hedeflemektir.