Büyüyoruz

TT Teknoloji

Büyüyoruz

Her biri kendi alanında, sevdiği işi yapanlardan oluşan bir ekip olmanın doğal bir sonucu olarak büyüyoruz.
TT Teknoloji
TT Teknoloji

2009 Founded

TT Teknoloji, 15 yıllık tecrübeye sahip bir ekip tarafından 2009 yılında kuruldu ve aynı yıl içinde faaliyete başladı.

Türkiye'de İlk

Türkiye’de ilk tablet ithalatını yapmak üzere tablet markası oluşturuldu ve aynı yıl içinde ilk tabletler satışa başladı.

TT Teknoloji

Warner Bros

TT Teknoloji, 2014 yılında Warner Bros Türkiye lisans haklarını aldı. Batman, Superman, Tweety gibi bir çok karakter için lisanslı tabletler üretti. Warner Bros temalı tabletler piyasada kaldığı sürece 800.000 üzerinde satış yaparak kırılması zor bir rekora imza attı.

TT Teknoloji

PoloSmart

TT Teknoloji, 2014 yılında POLOSMART markasını oluşturdu. Başta akıllı saat olmak üzere bir çok farklı ürün gamında halen tüketiciyle buluşmaktadır.

TT Teknoloji

Preo

2015 yılında Teknosa ‘nın ilk Private Label markası Preo oluşturuldu ve ürettiği ürünler tüm Teknosa mağazalarında satışa başladı.

TT Teknoloji

TOBB Ödülü

2015 yılında TOBB tarafından belirlenen “Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen İlk 100 Firması” arasında 12. olarak gösterildi.

TT Teknoloji

Corby

TT Teknoloji, 2016 yılında Corby Drones markasını oluşturdu 8 ayrı Drone modeli ile Teknosa, Bimeks, Carrefour ve çeşitli sanal marketlerde satışını yaptı. Corby 2017 Haziran’ında raflarda yerini alan yeni ürünü 1 ay içerisinde tamamen tükendi.

TT Teknoloji

Rekor Satış

Teknosa için oluşturduğumuz Private Label marka Preo, 2016 yılında 212 mağazada aylık 37.000 parça aksesuar satışı ile Teknosa’ya ciddi katma değer sağladı.

Takım Çalışması

TT TEKNOLOJİ olarak takım çalışmasını benimser ve farklı fikirleri en iyiye ulaşma yolunda artı değer olarak görürüz. Bu anlayışı da Süreç Odaklı Yaklaşım çerçevesinde, şirket amaçları doğrultusunda yaygınlaştırıp geliştirmeye çalışırız.

Liderlik

TT TEKNOLOJİ olarak her bir çalışanının takım çalışması çerçevesi içinde, kendi sorumluluk alanında birer lider olduğuna inanır ve bu konuda gelişmeleri için destek veririz.

İletişim

İşimizi yaparken temasta bulunduğumuz herkes ile etkin iletişim kurmak temel ilkelerimizden biridir. İletişim kurarken kendimizi karşımızdaki kişinin yerine koymanın ve kişileri etkin dinlemenin bizi başarıya götüreceğine inanırız.

TT TEKNOLOJİ

Üreticilik

TT TEKNOLOJİ olarak bilgiye ulaşırken ve elde ettiğimiz bilgileri kullanırken, ulaştığımız her noktada kendimizi, kaynaklarımızı ve sonuçları sorgulayarak, alternatif üreterek, farklı kaynaklardan aldığımız bilgileri yorumlayarak, alışılmış kalıpların ötesine geçmeyi hedefleriz.

Esneklik

TT TEKNOLOJİ olarak, dışımızdaki dünyada gerçekleşen değişimleri takip edip uyum sağlamayı, değişmesi gereken alışkanlıklarımızdan kurtularak farklı anlayışlara açık olmayı ve mevcut sistemlerin ötesini görmeye çalışıp kendimizle birlikte dünyayı da değiştirerek gelecekte de var olmayı amaçlarız.

Kendini Geliştirebilme

Öğrenmeyi sadece dış kaynaklardan gelecek hazır bilgi olarak görmeyip, bilgiyi çeşitli araçlar kullanarak (çalışan profilimize uygun bir şekilde merakımızdan doğan öğrenme isteğiyle) kişisel araştırma ve çabayla farklı kaynaklardan elde etmek isteriz. Bu bilgiyi de yorumlayarak geliştirir ve uygularız.