Düşünüyoruz

TT Teknoloji

Düşünüyoruz

Üzerinde çalıştığımız projeyi tümüyle detaylandırıyor, tüm olasılıkları hesaplıyor, buna göre aksiyon alıyoruz.
TT Teknoloji

TÜMÜYLE PLANLIYORUZ

Sürecimiz üreteceğimiz ürünün hedef kitlesini anlamak ile başlar. İhtiyaçlar, müşteri yorumları, talepler değerlendirilir. Proje taslağı oluşturulur. Swot analizi ve piyasa araştırmaları yapılır. Taslak ve tasarımlar yapılır. Modellenir, incelenir ve tekrar üzerine düşünülür. Yalnızca bir ürün, üretilmeden önce tüm simülasyonlarıyla canlandırılarak olasılıklar değerlendirilir.

Ürünün üretiminden sonraki süreç ayrıca planlanır. Teknik servis, yedek parça vs. detaylar planlanır. E-ticaret, satış raporlama, takip gibi süreçler için ekip hazırlanır. Üreteceğimiz ürün üretime girmeden önce tüm olası senaryolar simüle edilir ve buna göre hazırlık yapılır

TASARLIYORUZ

Üretilmesi planlanan ürünün tüm teknik özellikleri ve taslakları hazırlandıktan sonra bunu modeller ve kozmetik görünüşünü değelendiririz. Tasarımın varyasyonları yapılır, değerlendirilir, gerekirse yeniden planlanır. Bir klavyenin ne kadar ergonomik olacağı veya bir smartband akıllı saatin bileği terletip terletmeyeceği bu simülasyon sürecinde anlaşılır.

Elde edilen verilere göre gerekirse proje yeniden planlanır, yapılandırılır. Üretime karar verildiğinde bu tasarımlar üzerinden ilerlenir.

TAKiP EDiYORUZ

Ürettiğimiz ürünü bir pazar yerine verdiğimizde müşteri reaksiyonundan satış raporlarına kadar takip ederiz. Ürünü satın almayı ve almamayı tercih eden müşterilerin demografik özelliklerini dikkate alır ve not ederiz.

Potansiyel müşterinin ürünü görmesine, incelemesine ve hatta beğenmesine rağmen satın almaması bize hatalarımızı gösterir. Buna göre yeniden planlama yapar, fiyat değiştirir, gerekirse projeyi değiştirir ve eldeki verilere göre yeniden başlarız.

Satış yaptığımız pazar yeri işi tümüyle bize bırakabilir. Türkiye’nin dört bir yanındaki saha personelimiz günlük olarak ürünlerin sergilendiği rafları ziyaret eder, yanlışları düzeltir ve satış potansiyelini arttırır. Ürünü öne çıkaran ve satış oranını arttıran teknik özelliklerini mağaza çalışanlarına aktarır. Ürünün satışını arttıracak tüm stratejiyi paylaşır.