TÜMÜYLE PLANLIYORUZ

Sürecimiz üreteceğimiz ürünün hedef kitlesini anlamak ile başlar. İhtiyaçlar, müşteri yorumları, talepler değerlendirilir. Proje taslağı oluşturulur. Swot analizi ve piyasa araştırmaları yapılır. Taslak ve tasarımlar yapılır. Modellenir, incelenir ve tekrar üzerine düşünülür. Yalnızca bir ürün, üretilmeden önce tüm simülasyonlarıyla canlandırılarak olasılıklar değerlendirilir.

Ürünün üretiminden sonraki süreç ayrıca planlanır. Teknik servis, yedek parça vs. detaylar planlanır. E-ticaret, satış raporlama, takip gibi süreçler için ekip hazırlanır. Üreteceğimiz ürün üretime girmeden önce tüm olası senaryolar simüle edilir ve buna göre hazırlık yapılır

TASARLIYORUZ

Üretilmesi planlanan ürünün tüm teknik özellikleri ve taslakları hazırlandıktan sonra bunu modeller ve kozmetik görünüşünü değelendiririz. Tasarımın varyasyonları yapılır, değerlendirilir, gerekirse yeniden planlanır. Bir klavyenin ne kadar ergonomik olacağı veya bir smartband akıllı saatin bileği terletip terletmeyeceği bu simülasyon sürecinde anlaşılır.

Elde edilen verilere göre gerekirse proje yeniden planlanır, yapılandırılır. Üretime karar verildiğinde bu tasarımlar üzerinden ilerlenir.

Hızlı İletişim

Mesaj bırakabilirsiniz. En kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Gönderiliyor

©2022 TT Teknoloji Her hakkı saklıdır

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?