ÜRÜN İŞLEVİ VE TANIMI

Ek bir hoparlöre ihtiyacınız olmadan, hem mikrofon hem de hoparlörü ikisi bir arada rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bluetooth ile ister telefonunuzdan, ister herhangi bir cihazdan kolayca bağlantı yapabilir, istediğiniz parçayı açıp, keyfini çıkarabilirsiniz. Cihazın üzerindeki fonksiyonel tuşlar ile tüm ayarları yapabilirsiniz.

Müziğin veya kendi sesinizin sesini yükseltip alçaltabilir, kendi sesinizin ekosunu aşamalı olarak arttırabilir veya azaltabilirsiniz.

Karaoke mikrofon sayesinde ayrı bir hoparlöre gerek kalmadan karaoke’nin keyfini çıkartabilirsiniz.

NASIL ŞARJ EDİLİR

 Cihazı kutu içerisinden çıkan şarj kablosu ile güç kaynağına bağlayabilirsiniz. Cihaz şarj esnasında güç tuşunda kırmızı ışık yanmaktadır. Ortalama şarj süresi 1 saat içeresinde tam dolu hale gelir ve cihazın üzerindeki kırmızı ışık söner.

 

BLUETOOTH İLE BAĞLANTI

Bağlanmak istediğiniz cihaz, IOS veya Android ise yukarıda bulanan butonu uygun konuma getiriniz. Mobil cihazınızın, ayarlar kısmından BT başlığında “FS22” adlı cihazı bulup bağlanın. Mikrofon bağlandığında sesli bildirim verip sizi uyaracaktır.

Not: Bazı mobil cihazlara bağlanırken cihaz sizden şifre isteyebilir. Bu gibi durumda “0000” yazmanız yeterlidir.

 

AUX İLE BAĞLANTI

Cihazınızı açık konuma getiriniz. Kutu içerisinden çıkan MicroUSB- AUX girişli kablo bulunmaktadır. MicroUSB ucunu mikrofona, AUX girişini mobil cihazınıza takınız. Bağlantı sağlanmış olacaktır.

USB ÜZERİNDEN ÇALMA

Cihazınızı açık konuma getiriniz. Mikrofonunuzun altında bulunan USB girişine USB Belleğinizi bağlayınız. Cihaz sıra ile içeresinde bulunan parçaları çalacaktır.

CİHAZI AÇMA

Cihazınız üzerinde bulunan açma\kapama tuşuna 3 saniye basılı tutunuz. Mavi ışığın yanması ile birlikte cihazınız sesli bir bildirim verecektir.

2 Yorum
  1. Menekşe Şengül 2 sene önce

    Merhaba,haftasonu bim den mikrofonu aldım. Kızıma yılbaşı hediyesi olarak. Dün akşam açtık, çalışıyordu. Fakat bugün standby tuşundaki mavi ışık sürekli yanıyor ama çalışmıyor. Şarza takınca ışık kırmızıya dönüyor. Dolunca yine mavi yanmaya devam ediyor. Ama çalışmıyor. Kızım çok üzüldü. Ne yapabilirim.

  2. Yazar
    admin 2 sene önce

    Merhaba

    Sizlere konu ile ilgili yardımcı olabilmemiz için, destek@ttteknoloji.com.tr mail adresi , 0533 966 49 74 – 0533 966 49 75 – 0533 966 49 76 numaralı hatlardan SMS ile, Whatsapp mesajı ile veya araması ile tarafımıza ulaşınız lütfen.

Bir Cevap Bırakın

Hızlı İletişim

Mesaj bırakabilirsiniz. En kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Gönderiliyor

©2022 TT Teknoloji Her hakkı saklıdır

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?