Sık Sorulan Sorular

Android 4.3 + sürümleri ve İos 7.1 + sürümlerini sahip tüm cep telefonları ile çalışmaktadır.

Anti lost özelliği cihazını kaybetmememiz ve unutmamanız için saatiniz için geliştirilmiş bir özelliktir. 10 Metre Mesafeye kadar kapsama alanı vardır, saat ayarlarında anti lost simgesine tıklayarak ayarlar menüsüne ulaşa bilirsiniz.

Program versiyonu güncelleştirildi, eski programı telefonunuzdan kaldırmalısınız, QR kodu taratarak yeniden yükleme yaparak problemi çözebilirsiniz, sürüm güncellemesi birçok sorunu çözecektir.

Evet , yan tuşun sesini kapatmak için menüye basarak çevirici menüsünü açıyoruz , kare (#) tuşuna basılı tutarak yan tuşu sessize alabilirsiniz..

Akıllı saatinizin uyku takibi ayarını açtığınızda diğer Bio sensörleri devre dışı bırakarak güç tasarrufu sağladığından uyku modu açıkken adım sayar çalışmaz.

Akıllı saatiniz iki telefon ile birlikte çalışmaz,. Öncelikle eşleştirdiğiniz cihaz ile bağlantısını kaldırmalısınız, bağlantı kaldırıldıktan sonra eşleştirme farklı bir telefon ile yapılabilmektedir.

Telefonunuzun Bluetooth ‘unun açık olduğundan emin olun. İster saatinizden, isterseniz telefonunuzdan eşleştirme yapabilirsiniz, önemli olan Bluetooth görünebilirliğinin iki cihazda da açık olması, eşleştirme kolaylıkla yapılabilmektedir.

Bu bir arıza yada hata değildir, saatiniz gün içeresinde size daha çok pil ömrü sağlamak için pil tasarrufa yapıyor, menü tuşuna basıp geri çıktığınızda saatiniz doğru zamanı gösterecektir. Yeni güncelleme ile saatinizin güç tasarruf modunu kapatabilirsiniz..

Saatiniz için gerekli olan programı telefonunuza yüklemeden bu özelliği kullanamazsınız.

Evet. Telefonunuza yüklediğiniz program sayesinde istemediğiniz uygulama bildirimlerini engelleyebilirsiniz.

Evet. Akıllı saatiniz için güncel yazılımı yayınlandığında saatinizin yazılımını güncelleyebileceksiniz.

Saatinizin şarjının doluluğunu kontrol edin, eğer bir sorun yaşadıysanız saatinizin altında reset tuşu mevcut, ince sivri olmayan bir cisim ile 2 sn basılı tutarak cihazını fabrika ayarlarına alarak resetleyebilirsiniz

Evet, ios 7,1 üstü bir iphone cihazına sahipseniz çağrı bildirimlerini alır, arama yapabilir, birçok özelliği kullana bilirsiniz. iPhone yazılımı mesaj ve bildirim sistemine izin vermediğinden bildirim hizmeti çalışmaz.

PoloSmart One şu an için Metro mağazalarında satılmaktadır.

Preo Pwatch Teknosa mağazalarında satılmaktadır.

Teknosa Preo Pwatch uygulamasını, Android 4.3 ve üzeri ile IOS 7 ve üzeri işletim sistemi kullanan telefon modelleri desteklemektedir.

Saatiniz ve telefonunuzu Bluetooth modülü üzerinden değil, Bluetooth modülünüz açık olmak şartıyla Preo Pwatch uygulaması üzerinden eşleştirmeniz gerekmektedir.

Uygulamanızın Bluetooth aracılığı ile saatinizi aradığı esnada, saatinizi telefonunuza yaklaştırarak ard arda düğmesine tıklamanız Bluetooth’unuzun saatinizi daha hızlı görmesini sağlayacaktır.

Uzun süreli saat kullanımı için uygulamanız, otomatik olarak Bluetooth bağlantınızı kesmektedir.

Saatiniz eş zamanlı olarak sadece bir telefon ile eşleşebilir. Saatinizi başka bir telefon eşleştirebilmeniz için öncelikle Preo Pwatch uygulamanızın sol üst menüsündeki “Cihazım” bölümünden saatinizi bağlı olduğunuz telefondan ayrıştırmanız gerekmektedir.

Uygulamanızın Anti-Lost özelliği açık ise saatiniz, telefonunuzdan uzaklaştığınızda titreşim ile sizi uyarır. Anti-Lost özelliğiniz uygulamanız aracılığıyla aktif ya da deaktif edebilirsiniz.

Evet, Adroid cep telefonu sahibiyseniz, kutu içeriğinden çıkan talimatları takip ederek programı telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Yüklediğiniz program ayarlarından bildirim erişimine yetki verdiğinize emin olun , program ayarlarından uygulama engelleme ve benzeri bildirimleri devre dışı bırakmadığını kontrol edebilirsiniz. Programı silip tekrar yükleyerek sorunu çözebilirsiniz.

Hayır, iOs sistemli iPhone telefonlar için geçerli bir program mevcut değil , Bluetooth eşleştirmesi sonrası bir çok özelliği kullanabilirsiniz..

Hızlı İletişim

Mesaj bırakabilirsiniz. En kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Gönderiliyor

©2022 TT Teknoloji Her hakkı saklıdır

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?