TT Teknoloji A.Ş. Türkiye Lider Marka Ödülleri gecesinde Yılın Teknoloji Ürünleri Markası ödülüne layık görüldü. Yılda 2 milyondan fazla teknoloji ürününü tüketici ile buluşturan, Türkiye’nin en büyük perakende teknoloji mağazalarının stratejik ortağı TT Teknoloji, geliştirdiği ve üretimini gerçekleştirdiği bilgisayar, IT aksesuarlar, mobil aksesuarlar, drone ve giyilebilir teknoloji alanındaki ürünleriyle Türkiye Lider Marka Ödülleri Töreninde ’’Yılın Teknoloji Ürünleri Markası’’ seçildi.

Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Cesur Coşkunoğlu ödülünü Sabah Gazetesi Ekonomi Köşe yazarı Dilek Güngör’den alırken;’’ 10 yıl önce çıktığımız bir serüvende şu anda bu ödülü almaktan son derece mutluyuz. Bu ödülü alırken öncelikle iş ortağım ve kardeşim Serhat Seyhan’a Ramazan Aybar’a ve Genel Müdür Yardımcımız Murat Kurtoğlu’na teşekkür ederim. Bu ödülü tek başına ben değil 80 kişilik bir büyük aile olarak tüm çalışma arkadaşlarımıza ve iş ortaklarımız adına alıyorum’’ dedi.

2 Yorum
 1. Ege tansel 2 sene önce

  Merhaba drone um arızalandı uçmak yerine sürükleniyor size gönderdik kaç gün içinde bize gelir yapmazsanız yenisini veriyomusunuz

  • TT Teknoloji Destek 2 sene önce

   Merhaba

   Teknik servisimize gönderilen cihazlar 20 iş günü çerisinde sizlere ulaştırılmaktadır. Teknik servisimizde yedek parça mevcut olup tamiri tamamlanabilmektedir.

Bir Cevap Bırakın

Hızlı İletişim

Mesaj bırakabilirsiniz. En kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Gönderiliyor

©2022 TT Teknoloji Her hakkı saklıdır

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?