Bugün kendiniz için bir şey yapın. Polosmart – Bodysmart Akıllı tartı ve Mobil Uygulaması ile tanışın. Hareketli ve zinde bir yaşama adım atın.

Vücut Ağırlığınızı Bilmek Yetmez, Daha Fazlasını Öğrenin

Fit ve zinde kalmak için vücudunuzu dinleyin. Bodysmart, sadece ağırlık ölçmekle kalmaz; vücut kompozisyonuyla ilgili veriler ve istatistikler sağlar.

YAĞ YÜZDESİ ÖLÇÜMÜ

Vücut yağ yüzdesi, toplam yağ kütlesinin toplam vücut ağırlığına bölünmesi ile hesaplanır. Bir kişinin ağırlığının BMI değerine göre daha iyi değerlendirilmesini sağlar.

KEMİK AĞIRLIĞI ÖLÇÜMÜ

İnsan iskeleti, vücudu destekleyen kemiklerden oluşur. Kemiklerin mineral yoğunluğu ve kalsiyum, kemik sağlığında dikkat edilen esaslardır.

SU YÜZDESİ ÖLÇÜMÜ

Vücut su yüzdesi, vücut kas kütlesi ile yakından ilişkilidir, çünkü kaslar yüksek miktarda su içerirler (yaklaşık %70).

BMR ÖLÇÜMÜ

Bazal metabolizma vücudun istirahat halindeyken yaktığı enerji miktarıdır. Kişi uyanık ve tamamen dinlenme halindeyken ölçüm yapılır.

BMI ÖLÇÜMÜ

Vücut Kütle Endeksi (BMI) vücut ağırlığının boyun karesine bölünmesi ile hesaplanır. İnsanların ağırlık ve sağlık kategorilerinin tayin edilmesi için kullanılır.

İÇ ORGAN YAĞ ÖLÇÜMÜ

İç (viskeral) yağı vücudun karın bölgesinde bulunan organların yağdır. Bu değerin fazla olması sağlığınız için riskdir.

KAS YÜZDESİ ÖLÇÜMÜ

Kas kütle endeksi kas kütlesi, vücut ağırlığı ve boya göre hesaplanır. Sağlık durumu ve vücut direnci için sayısal değerlendirmedir.

OBEZİTE ÖLÇÜMÜ

Obezite ölçümü, gerçek ağırlık ile ideal ağırlık arasındaki farkı gösteren bir analizdir. Vücudun ideal ağırlığının üzerindeki kilolar obezite olarak belirtilir.

Bodysmart Uygulaması ile Hep Fit ve Zinde

Bodysmart uygulamasıyla, tartınızın yaptığı ölçümlere kolayca ulaşabilirsiniz. Bu bilgiler geriye dönük olarak telefonunuzda saklanır ve istatistik tutar. Sağlığınızın gidişatı ve detaylı değerleri grafik olarak görebilirsiniz. Dilerseniz verilerinizi sosyal medyada paylaşabilir, ilham kaynağı olabilirsiniz.

Kurulum ve Kullanım

Mobil Uygulamanın Yüklenmesi

Akıllı telefonunuzun internet bağlantısı olduğuna emin olunuz. İşletim sisteminiz IOS ise; akıllı telefonunuzdan AppStore uygulamasına girerek POLOSMART BODYSMART isimli uygulamayı indiriniz. İşletim sistemi Android ise; akıllı telefonunuzdan Google Playstore uygulamasına girerek POLOSMART BODYSMART isimli uygulamayı indiriniz. Kullandığınız akıllı cihazın işletim sistemine göre yandaki QR kodlardan birini taratarak uygulamayı yükleyebilirsiniz. Eğer telefonunuzda QR kod okuyucu programı yoksa lütfen öncelikle bunu edinin.

İlk Kurulum (Eşleşme)

 • Akıllı telefonunuzdan ‘Ayarlar’ sonrasında ‘Bluetooth’ sekmesine girerek Bluetooth’unuzu açık konuma getiriniz.
 • Telefonunuza indirmiş olduğunuz POLOSMART BODYSMART uygulamasını açınız, uygulama sizden bir dizi izin talep edecektir ‘İZİN VER’ seçeneğini seçtikten sonra uygulamamaz açılacaktır.
 • ‘Kayıt Ol’ seçeneğini seçip istenilen bilgileri (mail adresi ve şifre) girerek bir kullanıcı kaydı oluşturunuz. Sonrasında sırası ile İsim, Cinsiyet, Yaş ve Boy seçeneklerini doğru şekilde doldurunuz. (Bu veriler tartının sağlıklı ölçümler yapabilmesi için doğru girilmelidir.)
 • Kişisel verilerimizin girilmesinden sonra karşımıza gelen ekranın sol üst köşesinde bulunan Alt Alta 3 Çizgi şeklinde görülen ayarlar sekmesine tıklıyıp ‘Benim Tartım’ seçeneğini seçiniz.
 • Tartı eşleme ekranı karşımıza gelecektir, burada ‘Bluetooth tartıyı bağla’ seçeneğini seçip ilk ölçüm için tartımızın üzerine çıkmamız gerekiyor. Tartıda gösterilen kilo değeri yanıp sönene kadar tartının üzerinde bekleyiniz.
 • Tartıda görülen ağırlık değeri telefonunuzda belirdiği zaman ‘bağla’ seçeneği ile tartı ve telefonumuzu eşleme işlemini tamamlıyoruz.

İlk Ölçüm

Detaylı vücut analizinizin yapılabilmesi için:

 • Ayağınızda çorap, terlik, ayakabı olmamalı, tartı çıplak ayakla teninize temas etmelidir.
 • Tartının üzerine çıkınız, tartının metal kısımlarına ayaklarınız temas etmelidir.
 • Tartı üzerindeki rakamlar yanıp sönene kadar bekleyiniz

Hepsi bu. Tartının vücudunuzdan aldığı detaylı veriler cep telefonunuza aktarılacaktır.

51 Yorum
 1. Agnieszka simona wiktorska 9 ay önce

  Polosmart tartiniz lenovo p2 cihazimla eslesemiyor. Arkadaslarimin telefonunda calisiyor veya telefonumun bluetoothu baska cihazlarda calisiyor. Uygulamayi yeniden de yukledim ancak calismiyor. ne yapabilirim?

  • TT Teknoloji Destek 9 ay önce

   Merhaba, öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için çok teşekkürederiz.Aşağıda belirtilen adımları izlemenizi rica ediyorum.
   ‘Bluetooth Paylaşımı’ belleğinin temizlenmesi(Android):
   Telefon ayarlarından ‘Uygulamalar’ seçeneğini seçiniz.
   3 tane nokta şeklinde görünen(genelde ekranın sağ üst köşesinde yer alır) tuşa tıklayıp ‘Sistem İşlemleri’ni seçiniz.
   Karşınıza gelen ekranda ‘Bluetooth Paylaşımını’ bulup tıklayınız.
   ‘Depolama’ seçeneğini seçip ‘Verileri Temizle’ seçeneğini seçiniz.
   GPS ve Lokasyon Servisleri(Android):
   Android cihazlar için GPS servislerinin kapalı olması bluetooth aygıtların bulunması engelleyebilir GPS ve servislerinin açık olduğuna emin olunuz.
   GPS servislerini açmak için:
   Ayarlar seçeneğini seçiniz.
   Konum seçeneğini seçip, konumu açık duruma getiriniz.
   Sağ üstte bulunan alt alta 3 nokta tuşuna tıklayıp ‘Tarama’ sekmesini açınız.
   Bu sekmede Bluetooth taramasının açık olduğuna emin olunuz, değilse açık konuma getiriniz.

   Bize destek@ttteknoloji.com.tr mail adresi , 0533 966 49 74 – 0533 966 49 75 – 0533 966 49 76 numaralı hatlardan SMS ile , Whatsapp mesajı ile , Gsm araması ile de ulaşabilirsiniz.

 2. Mustafa 9 ay önce

  Kolay gelsin akıllı tartı aldım ilk bağlantıyı yaptım ama sonrasında uygulamadan eşleşmeyi iptal etmişim şimdi bağlanamıyorum çözümü varmı

  • TT Teknoloji Destek 9 ay önce

   Merhaba öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için çok teşekkürederiz.İlk adım oalrak tartınızın altında bulunan Unıt tuşuna 5 sanıye basılı tutarak resetleme yapınız.İkinci olarak uygulamanızı telefonunuzdan silip tekrar yükleyiniz.Bize destek@ttteknoloji.com.tr mail adresi , 0533 966 49 74 – 0533 966 49 75 – 0533 966 49 76 numaralı hatlardan SMS ile , Whatsapp mesajı ile , Gsm araması ile de ulaşabilirsiniz.

 3. mehmet 9 ay önce

  polo smart baskulu satın aldım. eşleşmede ve kullsnımda hiç bir sorun yaşamadım. Kullanmadığım zaman led ekranın içinde ışıklar surekli yanıp.sonuyor kendiliğinden ve bu durum rahatsız edici çöźümü varmidir

  • TT Teknoloji Destek 9 ay önce

   Merhaba konuyu daha sağlıklı görselleyip size cevap verebilmemiz için bize destek@ttteknoloji.com.tr mail adresi veya 0533 966 49 74 – 0533 966 49 75 – 0533 966 49 76 numaralı hatlardan Whatsapp mesajı ile video kaydedip göndermenizi rica ediyorum.

 4. Gökhan 9 ay önce

  Merhabalar. Cihaza telefonumdan aile üyesi eklemeye çalıştığımda 3.kişide hata veriyor ve uygulama kapanıyor. Tekrar açılmıyor. Kendim ve eşim somuçları görüyoruz ama kızımı da ekleyince bu şekilde sorun çıkıyor.

  • TT Teknoloji Destek 8 ay önce

   Merhaba
   Belirttiğiniz mail adresinize bir dizi yönerge gönderimi yapacağız.Bu yönergeleri uygulamanızı rica ediyorum.Bize destek@ttteknoloji.com.tr mail adresi , 0533 966 49 74 – 0533 966 49 75 – 0533 966 49 76 numaralı hatlardan SMS ile , Whatsapp mesajı ile , Gsm araması ile de ulaşarak destek alabilirsiniz.

  • Bilal 8 ay önce

   Merhaba tartınızı aldım ancak tartıda kas kütlesi % 70 lerin altına inmiyor ayrıca kemik ağırlığıda hatalı tartıyor. Birçok hafta tartıltım ama yine 70 leein altında değil neden?

   • TT Teknoloji Destek 8 ay önce

    Merhaba
    Problem bazı ayarlardan kaynaklanabilir.Belirttiğiniz mail adresinize bir dizi yönerge gönderimi yapacağız.Bu yönergeleri uygulamanızı rica ediyorum.Bize destek@ttteknoloji.com.tr mail adresi , 0533 966 49 74 – 0533 966 49 75 – 0533 966 49 76 numaralı hatlardan SMS ile , Whatsapp mesajı ile , Gsm araması ile de ulaşarak , destek alabilirsiniz.

 5. Ceren 9 ay önce

  Tartıyı alalı bir hafta olmadı bir kaç sefer detaylı vücut analizi yaptı ama şimdi yapmamaya başladı özellikle vücut analizi yaptığı için almıştım bu sorunun düzeltilmesi gerekli sadece kilomu görmek için almadım bu durumdan hiç memnun değilim.

  • TT Teknoloji Destek 8 ay önce

   Merhaba

   Öncelikle aksaklık için özürdiliyoruz.Uygulamada oluşan hata telefonunuz ile ilgil çeşitli ayarlarlada kaynaklanabilir.Aksaklık uzaktan teknik destek ekibimiz tarafından çözüme kavuşturulmaya çalışılacaktır.Belirttiğiniz mail adresinize bir dizi yönerge gönderimi yapacağız.Bu yönergeleri uygulamanızı rica ediyorum.Tarafımızdan destek@ttteknoloji.com.tr mail adresi , 0533 966 49 74 – 0533 966 49 75 – 0533 966 49 76 numaralı hatlardan SMS ile , Whatsapp mesajı ile , Gsm araması ile de ulaşarak destek alabilirsiniz.

 6. ali kayra 9 ay önce

  merhaba.tartının kalıbrasyonunda bir bozukluk var sanırım.diğer tartılarla kıyasladığımda 1.2 kg fazla gösteriyor.tartıdan ayağımı çektiğimde 0.0 kg yazacağına 1.2 kg yazıyor.bu sorunu nasıl halledebiliriz

  • TT Teknoloji Destek 8 ay önce

   Merhaba
   Tartınızda oluşan durum bir arıza değildir.Tartınız zeminde bulunan milimetrik eğimlere nazaran farklı rakamlar çıkarabilir.
   Öncelikle tartınızı resetlemenizi rica ediyorum.Daha sonra tartınıza bir kere çıkın ve tartım gerçekleştirin.Tartınızdan inin.Tartınızın ekranı yanıp sönecektir.Bu durum tartınızın zemin senkornizasyonunu yapması anlamına gelir.Daha sonra sıfırlandığını gözlemleyebilirsiniz.Aksi durumda tarafımıza destek@ttteknoloji.com.tr mail adresi , 0533 966 49 74 – 0533 966 49 75 – 0533 966 49 76 numaralı hatlardan SMS ile , Whatsapp mesajı ile , Gsm araması ile de ulaşınız.

 7. Simay kalaycı 9 ay önce

  Telefonum samsung galaxy j7 prime uygulamayı indirdim ama tartı ya bluetooth ile bağlanınca uygulama kendini kapatıyor ve bir daha açmıyor yardımcı olursanız sevinirim.

  • TT Teknoloji Destek 8 ay önce

   Merhaba
   Pazartesi günü belirttiğiniz mail adresinize bir dizi yönerge gönderimi yaptık.Bu yönergeleri uygulamanızı rica ediyorum.Uygulamayı gerçekleştirdiyseniz problemin çözülmemesi halinde bize destek@ttteknoloji.com.tr mail adresi , 0533 966 49 74 – 0533 966 49 75 – 0533 966 49 76 numaralı hatlardan SMS ile , Whatsapp mesajı ile , Gsm araması ile de ulaşarak destek alabilirsiniz.

 8. Enes Özdemir 9 ay önce

  Cihazı aldım ilk gün sorunsuz çalıştı ama şimdi kilomu ölçmüyor. Üzerine çıktığımda sürekli 0 KĞ gösteriyor. Islak kullanmadımyere de düşürmedim. Pillerimide kontrol ettim bi sorun yok. Yardımcı olun lütfen daha alalı 2 gün oldu.

  • TT Teknoloji Destek 8 ay önce

   Ürününüz ile ilgili teknik bir aksaklık söz konusu olabilir.Cihazı tarafımıza göndermenizi rica ediyorum.Bize destek@ttteknoloji.com.tr mail adresi , 0533 966 49 74 – 0533 966 49 75 – 0533 966 49 76 numaralı hatlardan SMS ile , Whatsapp mesajı ile , Gsm araması ile de ulaşarak destek alabilirsiniz.
   Adres bilgilerimiz :
   TT Teknoloji A.Ş.
   Zafer Mahallesi
   169.sk. No:20-22
   TT teknoloji Teknik Servis
   Esenyurt-İstanbul
   Yurtiçi kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.Anlaşmalı kargo şubesi Firüzköy şubesidir.Kargoya bilgi veriniz.
   Yurtiçi kargo şirket numarası : 391776834

 9. Elif 9 ay önce

  Merhaba, uygulamaya kayit olamıyoruz eşim ve bende ağ başvurusu başarısız diye hata aliyoruz. Mobil veride de ve wifi de aynı hatayı almaktayız. Yardımcı olursanız sevinirim.

  • TT Teknoloji Destek 8 ay önce

   Merhaba
   Belirttiğiniz mail adresinize bir dizi yönerge gönderimi yapacağız.Bu yönergeleri uygulamanızı rica ediyorum.Bize destek@ttteknoloji.com.tr mail adresi , 0533 966 49 74 – 0533 966 49 75 – 0533 966 49 76 numaralı hatlardan SMS ile , Whatsapp mesajı ile , Gsm araması ile de ulaşarak destek alabilirsiniz.

 10. Erol Çetiner 9 ay önce

  Merhaba bu cihazı işyermde kullanacağım Beslenme ve kilo kontrolu üzerine çalışıyorum üyelerimin herhafta vücut analizlerini alıyor ve bir bilgisayarda arşivliyorum. Bu cihaz işimi çok fazla rahatlatıcak. Fakat şöyle bir sorunum var 8 kullanıcı diyor. Cihaza 8 üyeden daha fazlası için vei kaydı yapayacakmıyım. Benim 300 adet üyem var her birinin telefonuna uygulamayı indirtsem Her birinin kendi cihazı ile veri arşivleyip takiplerini yapabilirmiyim

  • TT Teknoloji Destek 8 ay önce

   Merhaba
   Markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye çok teşekkürederiz.
   Tartı tek bir bluetooth bağlantısı ile tek bir telefona bağlanabilmektedir.Her telefonda bulunan uygulamaya ayrı kullanıcılar kaydederek ölçüm yapabilirsiniz.Örnek olarak 1 tartımız olsun ve 2 telefonumuz olsun.Birinci telefonumuza 8 kullanıcı kaydetmiş olalım.İkinci telefonumuzada 8 kişi kaydetmiş olalım.Önce birinci telefonumuzu bluetooth ile bağlayarak 8 kişinin verisini takip edebilirsiniz.Sonra birinci telefonumuzun bluetooth bağlantısını kesip , ikinci telefonumuzu bluetooth ile bağlayarak ikinci telefonumuzdaki 8 kişinin verisini takip edebilirsiniz.Toplamda 16 kişinin verisini takip edebilirsiniz.
   Bize destek@ttteknoloji.com.tr mail adresi , 0533 966 49 74 – 0533 966 49 75 – 0533 966 49 76 numaralı hatlardan SMS ile , Whatsapp mesajı ile , Gsm araması ile de ulaşarak,destek alabilirsiniz.

 11. Meral 8 ay önce

  İyi günler yaklaşık 2hafta önce polo smart aldım gayet güzel vucüt analizi yapıyordu fakat son 5gündür kiloyu tartıyor yani eşleşme tamam fakat analiz yapmıyor ne yapabilirim lütfen çok acil

  • TT Teknoloji Destek 8 ay önce

   Merhaba
   Markamızı tercih ettiğiniz için çok teşekkürederiz.Belirttiğiniz mail adresinize bir dizi yönerge gönderimi yapacağız.Bu yönergeleri uygulamanızı rica ediyorum.Bize destek@ttteknoloji.com.tr mail adresi , 0533 966 49 74 – 0533 966 49 75 – 0533 966 49 76 numaralı hatlardan SMS ile , Whatsapp mesajı ile , Gsm araması ile de ulaşarak destek alabilirsiniz.

 12. Filiz çelik 8 ay önce

  Babam ve oglum cok zayıf olduklarindan mi bilmiyorum baskul kilo olarak ölçtu fakat analiz yapmadi ve kapandi sonra geri bildirim yazdi sildim ve tekrar yukledim bi calisiyo kapaniyo sorun nedirbilgi alabilirmiyim

  • TT Teknoloji Destek 7 ay önce

   Merhaba
   Problem telefonunuza özel bir problemden kaynaklanabilir. Sizlere, konu ile ilgili ,daha iyi yardımcı olabilmemiz için, destek@ttteknoloji.com.tr mail adresi , 0533 966 49 74 – 0533 966 49 75 – 0533 966 49 76 numaralı hatlardan SMS ile , Whatsapp mesajı ile , Gsm araması ile tarafımıza ulaşınız.

 13. İbrahim deveci 8 ay önce

  Tartinizi aldigimiz gun programi yukledik.aile uyelerinden tartilmaya baslayinca prögram kapandi suan kimseyi bluetoothla tartamiyoruz.bikac kəre yukledik ama tekrar hata verdi.nə yâpmamiz gerek

  • TT Teknoloji Destek 7 ay önce

   Merhaba
   Uygulama ve telefonunuz ile bağlantılı bir yazılımsal problem olabilir. Sizlere , konu ile ilgili, daha iyi yardımcı olabilmemiz için, destek@ttteknoloji.com.tr mail adresi , 0533 966 49 74 – 0533 966 49 75 – 0533 966 49 76 numaralı hatlardan SMS ile , Whatsapp mesajı ile , Gsm araması ile tarafımıza ulaşınız.

 14. Ayşe çakır 8 ay önce

  Polosmart bodysmart aldım fakat kilo tartmıyor eror yazıyor lütfen bilgilendirin

  • TT Teknoloji Destek 7 ay önce

   Merhaba
   Ürününüzü aşağıda belirtilen adrese göndermenizi rica ediyorum.
   Teknik Servis Adresimiz :
   Zafer Mahallesi
   169. Sokak
   NU : 20-22
   Esenyurt –İSTANBUL
   Yurtiçi kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.Anlaşmalı kargo şubesi Firüzköy şubesidir.Kargoya bilgi veriniz.
   Yurtiçi kargo şirket numarası : 391776834

 15. Fatma koyuncu 8 ay önce

  Kilo gösterimi yanlış

  • TT Teknoloji Destek 7 ay önce

   Merhaba
   Cihazınızdaki aksaklığı giderebilmemiz için aşağıda belirtilen adrese göndermenizi rica ediyorum.
   Teknik Servis Adresimiz :
   Zafer Mahallesi
   169. Sokak
   NU : 20-22
   Esenyurt –İSTANBUL
   Yurtiçi kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.Anlaşmalı kargo şubesi Firüzköy şubesidir.Kargoya bilgi veriniz.
   Yurtiçi kargo şirket numarası : 391776834

 16. Merve 7 ay önce

  Merhaba. Polo smart body programi telefonumda hata veriyor. Karsima uygulamayi kapat diye bi yazi cikip duruyor. Uygulamanizi kullanamiyorum buyuzden.

  • TT Teknoloji Destek 7 ay önce

   Merhaba
   Uygulama ve telefonunuz ile bağlantılı bir yazılımsal problem olabilir. Sizlere , konu ile ilgili, daha iyi yardımcı olabilmemiz için, destek@ttteknoloji.com.tr mail adresi , 0533 966 49 74 – 0533 966 49 75 – 0533 966 49 76 numaralı hatlardan SMS ile , Whatsapp mesajı ile , Gsm araması ile tarafımıza ulaşınız.

 17. Sedat 7 ay önce

  Merhaba tartınızı aldım eşleşmesini yaptım yalnız aile kişilerin eklediğim de tartının üzerine çıktığımızda uygulama dışa atıyor ve bir daha uygulama açılmıyor. Ne yapmamız lazım.

  • TT Teknoloji Destek 7 ay önce

   Merhaba
   Uygulama ve telefonunuz ile bağlantılı bir yazılımsal problem olabilir. Sizlere , konu ile ilgili, daha iyi yardımcı olabilmemiz için, destek@ttteknoloji.com.tr mail adresi , 0533 966 49 74 – 0533 966 49 75 – 0533 966 49 76 numaralı hatlardan SMS ile , Whatsapp mesajı ile , Gsm araması ile tarafımıza ulaşınız.

 18. Sadık Aydoğdu 7 ay önce

  Merhaba polo smart tartiyi aldım fakat telefona indirdiğim uygulama devamlı hata bildiriyor Bluetooth bağlantısı kopuyor uygulamayı silip tekrar yüklüyorum 1-2 düzgün çalışıyor sonra tekrar aynı sorunlarla başa dönüyoruz bu soruna bir çare bulmanızı bekliyorum yoksa sıradan bir tartışan hiç bir farkı

  • TT Teknoloji Destek 6 ay önce

   Merhaba

   Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için çok teşekkürederiz ve yaşadığınız aksaklık için çok özürdileriz.Problem telefonunuzun işletim sistemine özel olabilir.Sizlere , konu ile ilgili, daha iyi yardımcı olabilmemiz için, destek@ttteknoloji.com.tr mail adresi , 0533 966 49 74 – 0533 966 49 75 – 0533 966 49 76 numaralı hatlardan SMS ile , Whatsapp mesajı ile , Gsm araması ile tarafımıza ulaşınız.

 19. Ersen 7 ay önce

  Hayırlı günler uygulama ilj yüklediğimde çalştı fakat daha sonra kapandı ve açılmıyor. Kaldırıp yeniden yükledim aynı sorun devam ediyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

  • TT Teknoloji Destek 6 ay önce

   Merhaba
   Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için çok teşekkürederiz ve yaşadığınız aksaklık için çok özürdileriz.Problem telefonunuzun işletim sistemine özel olabilir.Sizlere , konu ile ilgili, daha iyi yardımcı olabilmemiz için, destek@ttteknoloji.com.tr mail adresi , 0533 966 49 74 – 0533 966 49 75 – 0533 966 49 76 numaralı hatlardan SMS ile , Whatsapp mesajı ile , Gsm araması ile tarafımıza ulaşınız.

 20. Shenay 7 ay önce

  Gece karanlıkta ışığı yanıp sönüyor. Buna pil dayanmaz,sorun neyden kaynaklı acaba?

  • TT Teknoloji Destek 6 ay önce

   Merhaba
   Işığın yanıp sönmesi sesörler ile alakalı bir problem olabilir.Cihazınızı teknik servisimize göndermenizi rica ediyoruz.
   Adres:
   Zafer Mahallesi
   169. Sokak
   Nu: 20 – 22
   Esenyurt İSTANBUL
   Anlaşmalı Kargo : YURTİÇİ KARGO
   Kargo anlaşma kodu : 391 776 834

 21. Metin Yılmaz 4 ay önce

  Merhaba,

  Üründe ne zaman 3 kullanıcı üzeri kişi eklesem program kilitleniyor Ailemdeki kişileri ekleyemiyorum. Eklediğimde hata verip kilitleniyor. 3 kişi olduğunda sorun yok. Bu sorunu nasıl çözeceğim.

  • TT Teknoloji Destek 3 ay önce

   Merhaba

   Cihazınızın detaylı incelenmesi ve aksaklığın giderilmesi için teknik servisimize gönderiniz.

   Teknik servis adresimiz :
   Zafer Mahallesi
   169. Sokak
   Nu: 20 – 22
   Esenyurt İSTANBUL
   Anlaşmalı Kargo : YURTİÇİ KARGO
   Kargo anlaşma kodu : 391 776 834

   • Sevda 3 ay önce

    Kilo tartımını yanlış yapıyor

    • TT Teknoloji Destek 3 ay önce

     Merhaba
     Cihazınızın detaylı incelenmesi ve aksaklığın giderilmesi için teknik servisimize gönderiniz.
     Teknik servis adresimiz :
     Zafer Mahallesi
     169. Sokak
     Nu: 20 – 22
     Esenyurt İSTANBUL
     Anlaşmalı Kargo : YURTİÇİ KARGO
     Kargo anlaşma kodu : 391 776 834

 22. Büşra 3 ay önce

  Merhaba uygulmada sadece kiloyu gösteriyor vücut oranlarını göstermiyor sürekli vücut analizi yapılamadı yazıyor

  • TT Teknoloji Destek 2 ay önce

   Merhaba

   Cihazınızı , incelenmek üzere teknik servisimize göndermenizi rica ediyorum.

   Sizlere konu ile ilgili yardımcı olabilmemiz için, destek@ttteknoloji.com.tr mail adresi , 0533 966 49 74 – 0533 966 49 75 – 0533 966 49 76 numaralı hatlardan SMS ile , Whatsapp mesajı ile , Gsm araması ile tarafımıza ulaşınız.

   Teknik servis adresimiz :
   Zafer Mahallesi
   169. Sokak
   Nu: 20 – 22
   Esenyurt İSTANBUL
   Anlaşmalı Kargo : YURTİÇİ KARGO
   Kargo anlaşma kodu : 391 776 834

 23. Süleyman sağdıç 3 ay önce

  Aldığım gün cihaz hata verdi eror yazıyor servisi nerde ne yapmam gerekli

  • TT Teknoloji Destek 1 hafta önce

   Merhaba
   Cihazınızın detaylı incelenmesi ve aksaklığın giderilmesi için teknik servisimize gönderiniz.
   Teknik servis adresimiz :
   Zafer Mahallesi
   169. Sokak
   Nu: 20 – 22
   Esenyurt İSTANBUL
   Anlaşmalı Kargo : YURTİÇİ KARGO
   Kargo anlaşma kodu : 391 776 834

 24. Meral 1 ay önce

  İlk zamanlar detaylı vucüt analizi yaparken aylardır bu analizi yapmıyor sırf bunun için aldığım tartıyı kullanamıyor lütfen yardımcı olun

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Hızlı İletişim

Mesaj bırakabilirsiniz. En kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Gönderiliyor

©2019 TT Teknoloji Her hakkı saklıdır

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?