Polosmart FS21 Kablosuz Speaker Çıktı!

Artık birbirine dolaşmış kablolar arasında boğuşmak yok. Çalıştırdığında inanamayacağın bir ses kalitesi ve 4 saat kesintisiz şarj süresiyle mükemmel bir müzik deneyimi var, üstelik kablosuz bağlantı ile.

Özel olarak optimize edilmiş “güçlendirilmiş bas teknolojisi” ile her şarkıyı konser tadında deneyimleyeceksin. Müzik çalıyorken gelen telefon aramalarını kolayca cevaplayacak, görüşme bittiğinde kaldığın yerden müzik keyfine devam edebileceksin. Sadece 4 tuş ile tüm fonksiyonları kumanda edebilirsin. Polosmart FS21 Kablosuz Speaker, mütevazi ölçülerine rağmen yüksek teknoloji ile donatıldı.

Çağrı Cevaplama

FS21 üzerinde dahili mikrofon barındırır. Cep telefonu ile eşleştirerek kullanıyorsanız eğer telefonunuza çağrı ulaştığında sesli bildirim verir. Tek tuş ile çağrıyı cevaplayabilir veya meşgule atabilirsiniz. Görüşmenizi sonlandırdıktan sonra müzik çalmaya kaldığı yerden devam edecektir.

Geniş Kapsama Alanı

FS21 kablosuz bağlantı teknolojisi kullanır. Kablosuz bağlantı özelliğine sahip tüm cihazlara bağlanabilir. Kaynak cihazdan 10 metre kadar uzaklaşsa dahi müzik çalmaya devam edecektir.

Uzun Pil Ömrü

Güçlendirilmiş Lityum pil içeren FS21 uzun süre kesintisiz müzik dinlemenizi sağlar. USB üzerinden şarj edilebilir. Tek bir şarj ile 3 – 4 saat aralığında tam performans kullanabilirsiniz.

Yeni Nesil Bass Teknolojisi

FS21, titreşimsiz ses kalitesi ve yeni nesil güçlendirilmiş bass teknolojisi ile donatılmıştır.

Müzik İstasyonu

Herhangi bir kaynak cihazınız olmasa dahi FS21 ile müzik dinleyebilirsiniz. Üzerindeki dahili USB Bellek soketi veye SD Kart soketi ile başka bir cihaza ihtiyaç duymadan müzik çalabilir.

Paket İçeriği

USB Kablo
USB Kablo
AUX Kablo
AUX Kablo
Kullanım Kılavuzu
Kullanım Kılavuzu
FS21
FS21

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Hızlı İletişim

Mesaj bırakabilirsiniz. En kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Gönderiliyor

©2019 TT Teknoloji Her hakkı saklıdır

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?