Üretiyoruz

TT Teknoloji

Üretiyoruz

Ticari kaygılardan arınmış olarak sürekli yenisini, daha iyisini üretmek üzere çalışıyoruz
TT Teknoloji

PREO

2015 yılında Teknosa ‘nın ilk Private Label markası Preo oluşturuldu ve ürettiği ürünler tüm Teknosa mağazalarında satışa başladı. Teknosa için oluşturduğumuz Private Label marka Preo, 2017 yılında 212 mağazada aylık 516.000 parça aksesuar satışı ile Teknosa’ya ciddi katma değer sağladı. Bu rakam 2018 sonunda çok daha fazla yükselmiş olacak.

POLOSMART

TT Teknoloji, 2014 yılında POLOSMART markasını oluşturdu. Başta akıllı saat olmak üzere bir çok farklı ürün gamında halen tüketiciyle buluşmaktadır. Polosmart tümüyle genç jenerasyona hitab eden ve bu dili konuşan bir ürün gamına sahip. Aynı zamanda yalnızca Türkiye’de değil dünyanın bir çok ülkesinde satış yapmaya devam etmektedir.

CORBY DRONES

TT Teknoloji, 2016 yılında Corby Drone’s markasını oluşturdu. 8 ayrı Drone modeli ile Teknosa, Bimeks, Carrefour ve çeşitli sanal marketlerde satışını yaptı. Potansiyel müşteri kitlesinin neden Drone satın almaktan çekindiği ile ilgili araştırma yaptık ve kumanda edebilme ile ilgili olarak endişeler olduğunu gördük. Buradan hareketle çok kolay kontrol edilebilen yeni bir model üzerine çalıştık. Dünyanın en kolay uçurulan Drone’u RQ77-14 ‘ü ürettik. Corby RQ77-14 2017 Haziran’ında raflarda yerini aldı ancak 1 ay içerisinde tamamen tükendi.

GANG

Teknorya Bilişim’e ait olmak üzere siparişi verilen Gang markasının ürünleri tarafımızdan üretilmektedir. 2016 yılında sektöre hızlı bir giriş yapan Gang markası, retail’larda büyük ölçüde pazar payı almaktadır.

BELGELERİMİZ

İŞ ORTAKLARIMIZ