“Düşünüyoruz; o halde en iyisini tasarlarız!”

“Kaliteli ve en iyi teknolojileri ulaşılabilir fiyatlarla sunma” ilkesiyle 2014 yılı son çeyreğinde çıktık yola. Polosmart markasını hayata geçirerek, ilk etapta akıllı saatler ve giyilebilir teknolojiler, sonrasına da mobil aksesuarlar, IT aksesuarları ve gaming ürünleri sunarak, “tüketicinin en çok tercih ettiği teknoloji markalarından” biri olma ayrıcalığına eriştik.

Türkiye’nin lider teknoloji perakendecisi Teknosa ile el sıkışıp, 2015’ten itibaren akıllı saatler, 2017’den itibaren de özel markalı diğer ürünleri tüketicileri için keşfetmeye ve üretmeye başladık.

İmza attığımız iki özel markanın Teknosa’nın ilk private label’leri olması ve ülkemizde teknoloji ürünleri kulvarında öncülüklere liderlik etmesi, TT Teknoloji’nin mevcut başarısının da motivasyon kaynağı oldu.

Polosmart markamız ile pek çok “ulaşılabilir” teknoloji ürünü sunarken akıllı saat piyasasında da ilk sıralardaki yerimizi aldık!

Kendi geliştirdiğimiz yüksek teknolojili ürünlerimizi “Polosmart” ve “Corby Drones” markalarıyla sunduk; “kolay kullanılabilen drone’lar” ile Türkiye’de pazar lideri olduk.

Imac